Ootame Sind avasüli!

Anna endale võimalus ja liitu meie toreda perega!

Kandideeri

Terminal - see on suur pere,

Oleme kindlad, et rõõmutunde toovad (töö)pereliikmed, kes on teineteise kõrval igas olukorras. Kui kliendid saabuvad, jagame neile hommikust õhtuni alati naeratuse saatel head ja paremat. Oleme alati olemas – nii omadele kui ka Terminali klientidele!

Terminal on inimeste kogukond, kelle jaoks ei ole vahet, millisest rahvusest, iseloomu eripäradega, juuksevärvi või maailmavaatega keegi on. Oleme toeks teineteisele erinevatel eluetappidel nii headel, kui keerulistel aegadel. Oluline on tahe ja oskus üksteist mõista ja austada.

Terminali meeskonda on oodatud head inimesed, kes soovivad mõnusat töökeskkonda, võimalusi karjääriredelil ronimiseks ja väärikat palka.

Terminal boonussüsteem

Kütus VIP hinnaga

Mootorikütused on töötajatele VIP hinnaga

Toit / kohv soodushinnaga

Terminali töötajad saavad nautida soodushinnaga toiduvalikut

Tervis

Spordikompensatsioon Stebby või tervisekindlustus Confido

Prillide hüvitis

Regulaarne tervisekontroll

Perekond

Elusündmustel saad tasustatud
3 vaba päeva

Areng

Võimalus ronida karjääriredelil

Sise- ja väliskoolitused

Õppe- ja tööaja paindlikkus

Terminali tähed

Puhkusepakett staažikatele & Terminali Kvartali tähtedele

Milline näeb välja Terminali tööpäev?

Oled meile oluline - Terminal Meie perelt sinule
Oled meile oluline - Terminal Meie perelt sinule

Sa kindlasti mõtled, milline näeb välja üks tööpäev Terminali teenindusjaamas. Klienditeenindaja töö Terminalis on kõike muud kui igav.

Töö hõlmab endas erinevaid ülesandeid. Klientide teenindamise kõrvalt saab valmistada maitsvat kiirtoitu, hoida teenindusjaamas puhtust ning paigutada kaupa müügisaali. Hoiame silma peal kohvinurgal ja saiakeste kapil, et seal oleksid alati värsked soojad saiakesed klientidele saadaval.

Osades teenindusjaamades on ka kohvikud, kus pakume igapäevaselt buffet’d ja muid maitsvaid roogasid. Suhtleme väga palju klientidega ning valmistame värsketest toorainetest tehtud koduseid toite.

Kuid ära muretse – jääb aega ka kohvipausiks. Kui oled rõõmsameelne, suhtlemisoskus on tasemel ja pinget talud üle keskmise siis kandideeri kindlasti, sest Terminalil on, mida omalt poolt pakkuda. Terminalis ootab Sind tore ja toetav meeskond.

Tule kandideeri Sinagi ja liitu Terminali suurepärase meeskonnaga!

Terminali töötajate tagasiside

Saa natuke lähemalt teada Terminali tööst.

Mulle meeldib minu töö ja ma annan endast igapäev maksimumi. Terminali meeskond, kellega me koos töötame ongi nagu PERE ning seda nähes, tunnetades ja teades ongi suurepärane tööle minna. Terminal erineb teistest tööandjatest sellega, et tööline ei ole lihtsalt number Excelis, vaid iga töötaja on kui pereliige kellega arvestatakse.
149071 (1)
Janno
ADR autojuht
Liitusin Terminaliga, sest see tundus minu kui väljastpoolt vaatleja jaoks põnev koht. Just klienditeenindajad olid need kes hommikul kell 7 oma naeratusega ära võlusid. Nüüd pärast 5 aastat saan kinnitada, et Terminalis pole sellist tunnet, et olen lihtsalt palgatöötaja. Rohkem on selline ühtse meeskonna tunne.
149071 (1)
Elisa
Teenindusjaama juhataja
Mulle meeldib mu töö iseseisvus ning töö aktiivne pool. Olen olemuselt aktiivne inimene ning Terminal on väga aktiivne tööandja. Minu töö pakub igapäevaselt palju väljakutseid- seega ei saa siin kunagi tunda igavust! Meeskond on tugev ning kokkuhoidev.
149071 (1)
Triin
Büroojuht
Liitusin Terminali meeskonnaga, sest sain aru, et töötajate heaolu on oluline ning kollektiiv tundus väga kokkuhoidev. Kui on mure, võetakse kuulda ning tegeletakse nii kuis võimalik.
149071 (1)
Aleksandra
Klienditeenindaja

Liitu meie perega üle Eesti

  Kas oled täisealine? (18+)*
  Kas oled varem klienditeenindajana töötanud?*
  Isikuandmete töötlemine*

  Soovid täiendavat infot? Kontakteeru meie värbajaga.

  Helista võiKirjuta
  Ootame Sind Terminali üle Eesti!
  Leia oma teenindusjaam!
  Terminal teenindusjaamu kohtad Eesti erinevates paikades. Kui oled mõnda teenindusjaama külastades jõudnud äratundmisrõõmuni või lihtsalt tead, et tahad meie pereliige olla, leiame Sulle töö kodukoha lähedal.