Kontakt

50

Eraklient / Kontakt

TARTU TERMINAL AS 

Kärkna küla, Tartu vald, Tartumaa, 60513
Registrikood 10171518
KMKR nr. EE100286245

LHV Pank AS IBAN: EE107700771002062883
Swedbank IBAN: EE312200221010788803
SEB AS IBAN: EE481010102008813006
Luminor Bank AS IBAN: EE261700017004584117

Üldtelefon +(372) 7 497 248
E-post tartu@terminaloil.ee                                   
Kontor avatud E-R 08.00-16.30

TALLINNA TERMINAL AS

Üleoru 1, Maardu linn, Harjumaa 74114
Registrikood 10743363
KMKR nr. EE100680032

LHV Pank AS IBAN: EE597700771001476412
Swedbank IBAN: EE512200221049333818
SEB AS IBAN: EE351010220205622228
Luminor Bank AS IBAN: EE051700017003095351

Üldtelefon +(372) 600 5043
E-post tallinn@terminaloil.ee                                   
Kontor avatud E-R 08.00-16.30

TARTU TERMINAL KÜTUSTE HULGIMÜÜK

Raul_major
Raul Major
Müügijuht
Hille
Hille Luide
Müügijuht

TARTU TERMINAL KÜTUSTE JAEMÜÜK

Heikko
Heikko Rannamees
Jaemüügi juht
Telefon 7 497 174
Andrus
Andrus Umbleja
Müügijuht
Telefon 7 497 174

TARTU TERMINAL KÜTUSE LADU

Kaidi
Kaidi Zelinski
Laojuhataja
Tartu Terminal AS
149071-1
Tarmo Turk
Laojuhataja asetäitja
Maarja
Maarja Köörna
Laospetsialist
Merike
Merike Hellerma
Laospetsialist
LADU
Tartu Terminal AS

TALLINNA TERMINAL KÜTUSTE JAE- JA HULGIMÜÜK

Kaido
Kaido Renn
Tegevjuht
Argo
Argo Sulg
Müügijuht

TALLINNA TERMINAL KÜTUSE LADU

Vadim
Vadim Ozerov
Tehnikajuht
149071 (1)
Jelena Paškova
Laojuhataja
Tallinna Terminal AS

TEENINDUSJAAMAD

Evelin_arak
Evelin Arak
Teenindusjaamade juhataja
Evelyn_2
Evelyn Märtin
Kaubandusjuht (kategooriad: toidukaup, maiustus, snäkk)
Geitlin
Geitlin Eslon
Tootejuht (kategooriad: joogid, tööstuskaup, autokaup, tubakas, telekommunikatsioon)