Kontakt

50

Eraklient / Kontakt

TARTU TERMINAL AS 

Kärkna küla, Tartu vald, Tartumaa, 60513
Registrikood 10171518
KMKR nr. EE100286245

LHV Pank AS IBAN: EE107700771002062883
Swedbank IBAN: EE312200221010788803
SEB AS IBAN: EE481010102008813006
Luminor Bank AS IBAN: EE261700017004584117

Üldtelefon +(372) 7 497 248
E-post tartu@terminaloil.ee                                   
Kontor avatud E-R 08.00-16.30

TALLINNA TERMINAL AS

Üleoru 1, Maardu linn, Harjumaa 74114
Registrikood 10743363
KMKR nr. EE100680032

LHV Pank AS IBAN: EE597700771001476412
Swedbank IBAN: EE512200221049333818
SEB AS IBAN: EE351010220205622228
Luminor Bank AS IBAN: EE051700017003095351

Üldtelefon +(372) 600 5043
E-post tallinn@terminaloil.ee                                  
Kontor avatud E-R 08.00-16.30

ELECTRIC TERMINAL OÜ

Tartu terminal/1, Kärkna küla, Tartu vald, Tartumaa, 60513
Registrikood 16347533
KMKR nr. EE102429673

LHV Pank AS IBAN: EE937700771006851443

Üldtelefon +(372) 17999
E-post info@eterminal.ee

TARTU TERMINAL JUHATUS

Jörgen
Jörgen Õigus
Tegevjuht

TARTU TERMINAL KÜTUSTE HULGIMÜÜK

MÜÜK
Tartu Terminal AS
Raul_major
Raul Major
Müügijuht
Hille
Hille Luide
Müügijuht
149071-1
Irina Koromnova
Müügijuht
Argo
Argo Sulg
Müügijuht
149071-1
Stiven Sõukand
Müügiassistent

TARTU TERMINAL KÜTUSTE JAEMÜÜK

Heikko
Heikko Rannamees
Jaemüügi juht
Telefon 7 497 174
Andrus
Andrus Umbleja
Müügijuht
Telefon 7 497 174

TARTU TERMINAL KÜTUSE LADU

LADU
Tartu Terminal AS
Kaidi
Kaidi Zelinski
Laojuhataja
Tartu Terminal AS
149071-1
Tarmo Turk
Laojuhataja asetäitja
Maarja
Maarja Köörna
Laospetsialist
Merike
Merike Hellerma
Laospetsialist

TALLINNA TERMINAL KÜTUSE LADU

Kaido
Kaido Renn
Tegevjuht
Vadim
Vadim Ozerov
Tehnikajuht
149071 (1)
Jelena Paškova
Laojuhataja
Tallinna Terminal AS

TEENINDUSJAAMAD

Evelin_arak
Evelin Arak
Teenindusjaamade juhataja
Evelyn_2
Evelyn Märtin
Kaubandusjuht (kategooriad: kohvikute toitlustus ja teenindusjaamade toidukaup)
Geitlin
Geitlin Eslon
Tootejuht (kategooriad: joogid, tööstuskaup, autokaup, tubakas, telekommunikatsioon)
149071-1
Martin Malva
Tootejuht (kategooriad: maiustus, snäkk)

eTERMINAL

149071-1
Kuldar Assmann
Juhatuse liige
149071 (1)
Urmas Raudsaar
Tehnoloogiajuht

Võta ühendust