Meist

meist_terminal

Eraklient / Meist

Terminal – Meie perelt sinule!

Terminal Oil tegutseb juba 1968. aastast, kui alustasime tegevust Tartu Naftabaasina. See teeb meist Eesti kõige vanema taklaketi. Tänaseks on meil nii vedelkütuseterminalid kui teenindus- ja automaatjaamad mitmel pool üle Eesti, kust saab lisaks kütusele maitsvaid eineid, ainulaadset Robert Paulig Roastery kohvi, töötavad autopesulad ning laia valikuga mugavuspoed.

1968

Läks käiku mahutipark Kärkna Naftabaasi nime all ning algasid ettevalmistused naftabaasi laiendamiseks

1996

Avati esimene, Kärkna tankla

2014

Avati Tõrvandi ja Põlva teenindusjaamad

2018

AS Terminal sai peresõbraliku tööandja tiitli

2021

Avati Tallinna Terminal

2023

Alates 05. juulist on AS Terminali uus ärinimi AS Terminal

Toit, mis teeb meele heaks, on meie suur kirg. Soovime iga päev pakkuda kvaliteeti, mille üle saame uhked olla. Esimesena Eestis oleme loonud tanklaketi, kus pakume ka päevapraade ning seda juba kaheksas asukohas. Kõik toidud valmistame kohapeal värskest toorainest.

Lisaks täisväärtuslikule toidule väärtustame puhast loodust ja jätkusuutlikku mõtteviisi. Nii on meie kohvivalikus just Robert Paulig Roastery oad, mis korjatakse vaid kontrollitud istandustest ning mida röstib kõigest 9-liikmeline meeskond Soome vanimas, 30 aastat tegutsenud röstikojas biogaasi ja kohapeal toodetud päikeseenergia abil.

Pereettevõttena teame, kui oluline on töö ja eraelu vaheline harmoonia. Tahame, et iga töötaja, kes hommikul tööle tuleb, teaks, et ta on oodatud ning hoitud. Terminal on omamoodi samuti üks suur pere, kus iga liikmega arvestatakse, tema eest hoolitsetakse ning tema arengusse panustatakse. Mõtleme oma klientidest kui külalistest ja naabritest, keda võtame vastu sooja naeratusega. Pingutame selle nimel, et nad sooviksid meile uuesti külla tulla. Meie tegude taga on armastus oma valdkonna ja Eesti inimeste vastu, kelle heaolu nimel me töötame.