Alamleht-EST
Meie jaoks on kohv tähtis

Meie jaoks on kohv tähtis ning soovime, et selle maitse jätaks meie külalistele unustamatu maitseelamuse. Hommiku alustamine ühe mõnusalt aurava kohviga, on paljudel inimestel lahutamatu osa nende rutiinist ning seda mustrit rikkudes võib terve päev olla vale tundega.

Oleme südames kohvinautlejad ja soovime seda tunnet edasi anda ka meie tuhandetele külalistele, kes astuvad teenindusjaama uksest sisse. Üks kohv, mis on valmib hoole ja armastusega röstitud ubadest, võib muuta terve sinu päeva rõõmsaks ja heatujuliseks.

Need oad on röstitud Tolkkieni mereäärsel maastikul kaheksa inimese poolt. Just, lugesid õigesti Terminali kohvioad valmivad kõigest kaheksa kohvispetsialisti käe all. Nende inimeste südameasjaks on päästa valla ca 1000 meetri kõrguselt pärineva kohviubade maitsespekter, mis annavad sulle
tunde nagu oleksid külastanud Guatemalat või Keenia kõrgustikke.

See suurepärane maitseelamus pärineb Soome vanimast väikeröstikojast Robert Paulig Roastery, kus valmistatakse unikaalseid kohvimaitseid kvaliteediteadlikele klientidele. Tegemist on 2019. a parima Soome väikeröstikojaga ning nüüd on nende röstitud oad Terminali teenindusjaamades.

Robert Paulig Roastery jaoks on tähtis ka nende ökoloogiline jalajälg ning vastutus tähendab konkreetseid tegusid.

Röstime 100% tõen­datult jätkusuutlikku kohvi (2017)
Röstime kohvi päikeseenergia abil (2018)
Läksime üle taaskasuta­tavatele pakkematerjali­dele (2020)
Meie röstikojal on CarbonNeutral® Roastery sertifikaat (2021)
paulig
Röstimine Robert Paulig Roastery röstikojas
Meie külaliste jaoks töötasime välja kaks täiesti unikaalset maitsesegu KOIDIK & HÄMARIK.
koidik-est

Ühe kauni koidiku juurde kuuluvad vaikusest kostuvad loodushääled, esimeste päikesekiirte malbe paitus ja loomulikult üks mõnus kohv, mille täidlane ja mahe pähkline järelmaitse äratavad meeled ning annavad Su päevale mõnusa alguse.

hamarik-est

Oled ju nautinud neid videvikke, kus loojuv päike maalib silmapiiril taevasse külluslikke värve? See loob teatava meeldiva harmoonia ja ülemineku peagi saabuva ööga. Nagu ka see tasakaalus kohvisegu, millest valminud kohviga koos öhe suundud ning mis oma tumeda šokolaadi varjundiga sobib õhtutesse suurepäraselt.

Tule astu läbi meie teenindusjaamast ning proovi uusi maitseid.

Kui soovid olla kursis kõige põnevaga, mis Terminalis toimub, siis registreeri end kliendiks siin.

PS! Püsikliendile on iga 5. kohv tasuta.