Terminali Nurme teenindusjaam avab uues kuues ja pakub üllatavat hinda

Eraklient / Uudised / Terminali Nurme teenindusjaam avab uues kuues ja pakub üllatavat hinda

Terminal avas täna, 15. juunil, Tallinn- Pärnu-ikla maanteel Nurmel kohvikuga teenindusjaama ning pakub seal mootorikütuseid 10 sendise soodustusega.

„Terminali Nurme teenindusjaam on klientidele avatud olnud juba selle aasta veebruarist, kuid vana tanklahoone vajas värskendust ning alustasime opereerimiseks ülevõetud jaamas Terminalile omaste muudatuste sisseviimist,“ kommenteeris Terminali tegevjuht Jörgen Õigus.

Nurme teenindusjaamas on uuenduskuuri läbinud kogu müügisaal ja kohvik, kus on mõnusaks puhkepausiks kogu vajalik ning pere pisematele lastenurk. Kohviku kokk hoolitseb, et igapäevaselt oleks saadaval mitmekesine ja värsketest toorainetest hommikumenüü ja lõunabuffee. Samuti pakub teenindusjaam kogu Terminali tuntud kiirtoidu menüüd, millest leiab ka eriti maitsva ja selle suve lemmiku – T Burger käsitööburgeri. Kohviku menüüd saab nautida kaunil väliterrassil ning lastele on lustimiseks mänguväljak.

Teenindusjaam on avatud 6-23, kuid tankida on võimalik 24/7, tasudes muul ajal makseautomaadis. Mootorikütustest on saadaval mootoribensiin 98, diislikütus ja keskkonnasäästlik reDiesel diislikütus, mis on toodetud taastuvatest toorainetest ning pakub parimat alternatiivi fossiilsele diislikütusele. Teeme ettevalmistusi mootoribensiini 95 ja AdBlue lisandi pakkumiseks ning planeeringus on veel elektriautode laadija paigaldamine Nurme teenindusjaama.

Lisaks mootorikütustele on võimalik rentida haagiseid, soetada kaminapuid ja kodugaasi, võtta välja sularaha ning soetada esmatarbekaupu.

„Nurme on logistilises mõttes hinnatud asukoht, asudes VIA Baltical, kuhu me nüüd samuti saime oma esimese teenindusjaama püsti, seni olid ainult automaadid teisel pool Pärnut. Ehk Nurme on meie kui Lõuna-Eesti juurtega ettevõttele suur samm, liikumaks lähemale Pärnu piirkonna ja Lääne-Eesti inimestele,“ kommenteeris Õigus.

Terminal jätkab jaamas ettevalmistustöödega, mis puudutavad selle autonoomsust. Nurme teenindusjaama näol on alates 2023. aasta sügisest tegemist autonoomse teenindusjaamaga, mis tähendab, et tavapärase elektrivarustuse katkemisel lülitutakse kuni 30 minuti jooksul ümber autonoomsele elektritoitele ning kütuste müük saab kriisisiolukorras jätkuda.

Nurme teenindusjaam kannab Terminali rebrändingu käigus uuenenud visuaalset identiteeti – varikatust ning tankureid ehib Terminali muster, mis on tuletatud Eesti igapäeva traditsioonidest ning väärtust kandvatest sümbolitest. Nurme jaama puhul on varikatusel kujutatud hobuse ja hobuseraua ikooni, Tori hobuse päritolu märgiks.

Käesoleval nädalal, 12. juunil, avas Terminal oma esimese meretankla Toila sadamas ning lähiajal laieneb paadiomanike tankimisvõimalus veelgi, kui Terminal avab oma kümnenda sadamatankla Mehikoorma sadamas. Suve keskpaigas avatakse Valgamaa esimene Terminali teenindusjaam Tõrvas.