Terminal Oil võimaldab Rock korvpalliklubi liikmetele suuremat püsikliendi soodustust!

Eraklient / Uudised / Terminal Oil võimaldab Rock korvpalliklubi liikmetele suuremat püsikliendi soodustust!

Terminal Oil on peasponsorina pannud õla alla Rocki korvpallimeeskonna loomisele. Lisaks ühise meeskonna ehitamisele on Rocki korvpalliklubil ja Terminal Oilil väga olulisel kohal klubi ümber ühtse kogukonna loomine ja kasvatamine.

Suur ja sporti toetav kogukond aitab suurendada meeskonna mängude publikunumbrit, aga on oluline ka jätkusuutlikul äril. Suurem kogukond tagab klubi suurema eelarve, seega ka tugevama meeskonna. Seepärast ongi Terminal Oil tulnud turule lahendusega, kus Rocki liikmetele pakutakse suuremat erakliendi kütusesoodustust. Soodustus Rocki liikmele hakkab olema -5,1 s/l.

„Tahame kogukonnateenustena Rocki liikmetele üles ehitada ja luua niiöelda ühtse soodussüsteemi, kus läbi meie partnerite ning inimeste igapäevaste tarbimiste  (kütus, toit, majapidamiskulud, side jne) on Rocki liikmetel võimalik aasta lõikes säästa märkimisväärne summa. Selle Terminali diiliga säästab keskmine eestlane umbes 50 eurot aastas, aga neid teenuseid saab olema veel,” ütles Rocki korvpalliklubi juhatuse liige Tanel Tein.

„On hea meel, et saame Terminaliga olla abiks klubi kogukonna kasvatamisel. Olles igapäevaselt kütuseäri hinnapoliitikaga kursis, võin kinnitada, et sellist pakkumist kütuseturul iga päev ei tehta. Kuna aga Rocki ambitsioonid on suured, siis otsustasime veel tugevamalt oma õla alla panna suurema kogukonna loomisel. Rocki liikmed on väga teretulnud Terminali tanklatesse tankima ning tulevikus lisandub lisaks kütusesoodustusele neile veel teisi huvitavaid pakkumisi,” sõnas Terminal Oil turundusjuht Kristjan Kirsimäe.

Rocki korvpalliklubiga saab ühineda Rocki veebilehel rocktartu.ee. Rockime koos!