Terminal Oil toetab Solaride haridusprojekti, et soodustada inseneride pealekasvu.

Eraklient / Uudised / Terminal Oil toetab Solaride haridusprojekti, et soodustada inseneride pealekasvu.

Haridusprojekt Solaride lõi käed Eesti kütusepangaga Terminal Oil. Kahe organisatsiooni koostöös saavad kokku nende teadmised energiavaldkonnast ning soov arendada tulevikutalente, kes võiksid muuta tänapäeva energiatehnoloogiaid.

Terminal Oili turundusspetsialist Kristjan Kirsimäe sõnul on ettevõtte jaoks oluline kasvada muutuva energiaturuga koos ning vaadata keskkonnasõbraliku tuleviku poole: “Meie eesmärk on pakkuda klientidele võimalikult mitmekesist tankimise/laadimise võimekust ning käia klientide muutuvate tarbimisharjumustega üht jalga. Seega pakume fossiilkütustele üha enam alternatiive näiteks CNG, LPG ja elektri näol. Solaride arendab tulevikutalente ja tehnoloogiaid ning siit võivad välja kasvada just need inimesed, kes hakkavad mõjutama energiasektori käekäiku ning jätkusuutlikkust. Loomulikult me toetame seda!”

Solaride’i finantsvaldkonna juht Karl-Tanel Paesi sõnul on Solaride’i meeskonna vajadused hea näide klientide muutuvatest tarbimisharjumustest: “Täna ei ole meil veel fossiilkütustele head alternatiivi päikeseauto transportimiseks. Transpordime oma päikeseautot ja varustust Renault Masteriga Respo järelhaagises ning vajame selleks diiselkütust. Ent paralleelselt kasutame töösõitude tegemiseks elektriautosid ning mõtleme enda sõidud ja valikud hoolikalt läbi. Terminal Oili teenindusjaamad pakuvad meile sponsorina terviklahendust erinevate energiaallikate näol.”