Terminal Oil avas Pärnumaal uue teenindusjaama ning jätkab Lääne-Eestis laienemist

Eraklient / Uudised / Terminal Oil avas Pärnumaal uue teenindusjaama ning jätkab Lääne-Eestis laienemist

Terminal Oil avas Tori lähedal Selja külas teenindusjaama ning valmistab ette lisaks olemasolevatele Uulu ja Ikla automaatjaamadele uue esinduse avamist Pärnu linnas.

Eesti pereettevõtte Terminal Oili tegevjuhi Jörgen Õiguse sõnul plaanitakse teenindusjaamade võrguga katta kogu Eesti ning praegu käib näiteks Lääne-Eestis töö edasise laienemise ettevalmistamisega. „Otsime ka oma esimesele Saaremaa teenindusjaamale parimat asukohta,“ lisas Õigus.

„Me oleme valmis avama esindusi ka väiksemates kohtades üle Eesti, et anda enda panus regionaalarengusse. Pärnumaal asuvas Selja külas jätkame uue omanikuna olemasoleva tankla opereerimist. Jooksvalt alustame ka jaama renoveerimist, kuid juba praegu saab nautida meie kuulsa kvaliteediga kohvi,“ ütles Õigus.

Terminal Oili tegevjuhi sõnul on Selja teenindusjaam kogukonna ühe käimashoidjana piirkonnas hädavajalik. „Nüüd saavad kohalikud elanikud olla täiesti kindlad, et Selja teenindusjaam tegutseb edasi, võimalusi tuleb juurde ja ka hinnad on soodsad. Kui maal on pahatihti kõrgemad hinnad kui linnas, siis kõigis Terminal Oili teenindusjaamades üle Eesti on nii kütusele kui muudele kaupadele täpselt samad hinnad,“ lisas Õigus.

Õiguse kinnitusel on Terminal Oil viimase kahe aastaga käivitanud 12 uut teenindusjaama ning tänavu on kavas avada uued esindused üle Eesti – lisaks Pärnumaale ka näiteks Harju-, Viljandi-, Järva- ja Jõgevamaal.

„Toome kütuseturule kauaoodatud konkurentsi. Piirkondades, kus me veel ei ole, ettevalmistused käivad. Kui avame kuskil uue teenindusjaama, siis langevad üldjuhul ka piirkonna teistes tanklates hinnad,“ lisas Terminal Oili tegevjuht Jörgen Õigus.