Terminal Oil langetas OPEC+ riikide kokkuleppe valguses mootorikütuste hinda 3 senti liitri kohta.

Eraklient / Uudised / Terminal Oil langetas OPEC+ riikide kokkuleppe valguses mootorikütuste hinda 3 senti liitri kohta.

Eesti kütusepank Terminal Oil langetas täna hommikul mootoribensiinide hinda 3 sendi võrra liitri kohta kõigis oma teenindusjaamades üle Eesti.

Hinnalangetus on tingitud OPEC+ riikide uuest kokkuleppest, millele toornafta ja rafineeritud toodete hinnad reageerisid langusega. See on andnud Terminal Oilile võimaluse viia madalam kütuse hind kiirelt Eesti tarbijateni.

Mootoribensiini 95 uus hind on 1,439 ning bensiin 98 maksab hinnalangetuse järgselt 1,489 eurot liiter. Diiselkütuse uus hind on 1,199 eurot liitri eest.

Terminal Oili eesmärk on pakkuda enda klientidele võimalikult madalat kütuse hinda. “Reeglina on maailmaturu hindade langused jõudnud jaehindadesse mõne nädalase viitega, siis Terminal Oil suudab paindliku pereettevõttena reageerida kiiresti. Efektiivne tarneahel ning meie positsioon kütuseturul võimaldab viia hinnalangetuse tarbijateni väga kiiresti”, ütles Terminal Oili juhatuse liige Raido Raudsepp.

Terminal Oil on kiirelt kasvav ettevõtte, kelle 2 vedelkütusterminali ning 27 teenindus- ja automaatjaama asuvad üle Eesti. Terminal Oil on lähiajal avamas teenindusjaama Tallinnas ning ettevõte on alustanud uute jaamade arendusega Tallinn-Tartu mnt Mäekülas, Jõhvis, Jõgeval ning  Uulus, kuhu tuleb automaattankla.