Terminal avas oma kümnenda sadamatankla

Eraklient / Uudised / Terminal avas oma kümnenda sadamatankla

Alates 4. augustist pakub Terminal Lämmijärve ääres Mehikoorma sadamas võimalust tankida vee- ja maismaa sõidukeid oma järjekorras kümnendas sadamatanklas.

Sadamatanklate rajamisega alustati juba 2015. aastal Emajõe kaldal ning 2023. aastal on lisandunud kolm sadamatanklat – Luunja jõesadamas, Võrtsjärvel Oiu sadamas ja Mehikoorma sadamas.

Mehikoorma sadamas avatud Terminali automaatjaamas saab tankida diislikütust, erimärgistatud diislikütust ja mootoribensiini 98. Ligipääs tankimiseks on nii maismaa- kui ka veesõidukitel.

Automaatjaam on avatud tankimiseks 24h, tasuda saab makseautomaati nii sularahas kui kaardiga ning mobiiliga, kasutades Cloudics äppi. Mootorikütuste müügihind sadamatanklas ei erine Terminali automaat- ja teenindusjaamades pakutavast, ka püsikliendi soodustused ja kampaaniapakkumised laienevad sadamatanklate tehingutele.

Sadamatanklate avamisega on Terminal lähiaastatel oluliselt parandanud Peipsi ja Lämmijärve laevatatavas piirkonnas tankimise võimalusi. Avatud on automaatjaamad alates Peipsi järve põhjakaldal asuvast Vasknarva sadamatanklast kuni Värska sadamatanklani, mis teenindab Eesti kagunurga elanikke. Trajektoorile jäävad veel Terminali Piirissaare, Räpina ja Mehikoorma sadamatanklad.

Paadi tankimine käib Terminali automaatjaamades nagu autodelgi – tankimispüstol tuleb selleks paigutada otse paaki. Selline tankimine aitab vältida kütuse sattumist paadi salongi ja kere vinüülkattele.