Terminal avas oma esimese meretankla, kuid tankida saavad ka tavasõidukid

Eraklient / Uudised / Terminal avas oma esimese meretankla, kuid tankida saavad ka tavasõidukid

Terminal avas 12. juunil Eesti põhjarannikul, Toilas, oma esimese meretankla. Toila sadamas asuv Terminali automaatjaam sobib tankimiseks nii maismaa- kui ka veesõidukitele. Tankida saab diislikütust, erimärgistatud diislikütust ja mootoribensiini 98.

„Suurenev paadiomanike arv ja sadamate turismi hoogustuv areng on tekitanud vajaduse ka mugavusteenuste järele sadamates – üks olulisim neist on tankimisvõimalus,“ kommenteeris Terminali tegevjuht Jörgen Õigus. Toila sadam on põhjaranniku suurim kalasadam ning väga populaarne suvituspiirkond. „Meil õnnestus ajastada sadamatankla avamine suvehooaja alguseks, kui liikumine sadama piirkonnas on aktiivsem nii suvitajate kui kohalike poolt ja vajadus mootorikütuste tankimiseks suureneb,“ lisas Õigus.

Toila sadama territoorium on tasulise parkimise ala, kuid uus numbrituvastusega parkimislahendus võimaldab 15 minutit vaba läbipääsu, mille jooksul jõuab kenasti tankida.

Paadi tankimine käib Terminali automaatjaamades nagu autodelgi – tankimispüstol tuleb selleks paigutada otse paaki. Selline tankimine aitab vältida kütuse sattumist paadi salongi ja kere vinüülkattele. Makseautomaadis saab tasuda pangakaardiga, Terminal krediitkaardiga ning sularahas. Samuti on klientidel võimalus tehingu  läbiviimiseks kasutada Cloudics mobiiliäppi.

Järjekorras kümnes Terminali sadamatankla avatakse juba õige pea Mehikoorma sadamas. Veel käesoleval nädalal avab Terminal renoveeritud kohviku ja mugavuspoega teenindusjaama Pärnumaal Nurmel ning suve keskpaigas teenindusjaama Tõrvas.