Terminal avas Jõgeval uue teenindusjaama ja üllatab seal hindadega!

Eraklient / Uudised / Terminal avas Jõgeval uue teenindusjaama ja üllatab seal hindadega!

Tanklapealinna uusim liige üllatab hindadega!

Terminal avas 31. mail Jõgeval Mustvee maanteele viiva viadukti kõrval uhiuue teenindusjaama ning pakub seal mootorikütuseid lausa 10 sendise soodustusega.

„Terminal on Jõgevale laienemist planeerinud juba kaua, tegemist on siiski koduvalla naabriga, kus nii olemasolevad kui potentsiaalsed kliendid on Terminali teeninduspunkti osas aktiivselt huvi välja näidanud. Tunneme, et oleme siia oodatud ning pakume seda, mida meilt oodatakse – väga head hinda kütustele, kommenteeris Terminali tegevjuht Jörgen Õigus.“

Terminali Jõgeva teenindusjaam on avatud 6-23, kuid tankida on võimalik 24/7, tasudes muul ajal makseautomaadis. Mootorikütuste valik on väga lai, tankida on võimalik mootoribensiini 95 ja 98, diislikütust ning erimärgistatud diislikütust, LPG autogaasi, Ad Blue lisandit ning laadida elektriautosid. Elektriauto laadimisjaamadega varustatakse järk-järgult Terminali jaamad üle Eesti.

Lisaks mootorikütustele on võimalik tankida ka klaasipesuvedelikku, rentida haagiseid, soetada kaminapuid ja kodugaasi, võtta välja sularaha ning Terminaliga samal territooriumil avati kasutamiseks nutipesula. Samuti on nüüd Jõgevale jõudnud Terminali värsked pirukad, maitsev kiirtoit ning kvaliteetsed kohvijoogid.

„Jõgeva on elukohana väga mugav nii logistiliselt kui keskkonna mõistes, rahulik, kuid siiski väga aktiivne ning elanikule palju pakkuv. Toimiv tanklatevõrgustik pakub erinevaid lisateenuseid ning parendab igapäevaselt oluliste kaupade ja teenuste kättesaadavust, selgitas Terminali tegevjuht Jörgen Õigus.“

Terminali jaoks uudse, kuid keskkonnasõbraliku lahendusena, on teenindushoone katusele paigaldatud päikesepaneelid, mis toidavad elektrienergiaga osaliselt nii teenindushoonet kui ka elektriautode laadimisjaama.

Terminal jätkab jaamas ettevalmistustöödega, mis puudutavad selle autonoomsust. Jõgeva teenindusjaama näol on alates 2023. aasta sügisest tegemist autonoomse teenindusjaamaga, mis tähendab, et tavapärase elektrivarustuse katkemisel lülitutakse kuni 30 minuti jooksul ümber autonoomsele elektritoitele ning kütuste müük saab kriisisiolukorras jätkuda.

Jõgeva teenindusjaam kannab Terminali rebrändingu käigus uuenenud visuaalset identiteeti – varikatust ning tankureid ehib Terminali muster, mis on tuletatud Eesti igapäeva traditsioonidest ning väärtust kandvatest sümbolitest. Jõgeva jaama puhul on varikatusel kujutatud külmapealinnale kohaselt lumehelvest ja Jõgeva Treffi kodulinna märgiks mootorratta ikoon.

Eesoleval suvel avab Terminal veel mitu uut teenindusjaama – renoveeritud kohviku ja mugavuspoega teenindusjaama Pärnumaal Nurmel ning hetkel veel automaatjaamana töötava Tõrva teenindusjaama. Plaanis on avada ka mitu uut automaatjaama, üks neist juba lähiajal Toilas.