Terminal avab oma esimese teenindusjaama Valgamaal

Eraklient / Uudised / Terminal avab oma esimese teenindusjaama Valgamaal

Terminal avab 19. juulil Valga-Uulu maanteel värskelt renoveeritud Tõrva teenindusjaama. Terminal toob piirkonda oodatud hea hinnataseme ja kvaliteetsed tooted ning teenused koos parima teenindusega.

Tõrva teenindusjaamas pakutakse avamise puhul mootorikütuseid soodustusega lausa 10 senti liitrilt. Terminali püsikliendiks saamiseks piisab ID-kaardi registreerimisest teenindusjaamas kohapeal või Terminali kodulehel.

„Terminali automaatjaam töötab Tõrvas käesoleva aasta maikuust ning sellest ajast alates on paralleelselt tegutsetud teenindushoone kaasajastamise ning kliendisõbralikumaks muutmisega. Terminali välja kujunenud teenustepakett ning külalislahkus toetavad igati meie laienemisplaane,“ kommenteeris Terminali tegevjuht Jörgen Õigus.

Teenindusjaam on avatud 6-23, kuid tankida on võimalik 24/7, tasudes muul ajal makseautomaadis. Mootorikütustest on saadaval diislikütus, mootoribensiin 98 ja mootoribensiin 95. Teenindusjaamas jätkatakse ettevalmistustega tankimisala laiendamiseks ning mugavamaks ligipääsuks.

Teenindussaal on pindalalt suur, mis võimaldab Terminali kontseptsiooni täielikult rakendada – jaam saab varustatud vaid kõige kvaliteetsemate seadmete ja köögitehnikaga. Hakkame lisaks esmatarbekaupadele pakkuma ka laia valikut kiirtoidumenüüd, kust leiab ka gurmeetooteid, värskeid Terminali pirukaid, pagaritooteid ja COFFEE TERMINAL kohvimenüü. Suvel võimaldatakse kohvi ja toitu nautida ka teenindusjaama välialal.

Teenuste valik on Terminali teenindusjaamades lai, kõik autoomanikule igapäevaselt vajalik on avatavas teenindusjaamas kindlasti saadaval sh järelhaagiste rent, kodugaas, kaminapuud, sularaha väljavõtmise võimalus jne.

Pidulik avamisüritus toimub 19. juulil kell 17:00. Avamispäeval pakutakse külalistele tasuta kohvijooke ning maitsvat kiirtoitu pakub Terminal Food Truck. Kell 15:00 on noorematele külalistele lõbusaks ajaveetmiseks avatud batuut ning elektriautodega sõitmise võimalus.

Käesoleval aastal on AS Terminali teenindusjaamade võrgustikku lisandunud kuus uut teenindusjaama ning juuli lõpus on kavas avada kümnes sadamatankla Mehikoormas. Aasta teises pooles alustatakse ehitustöödega Mäeküla teenindusjaama avamiseks.