Terminal alustas koostööd Eesti Koolispordi Liiduga

Eraklient / Uudised / Terminal alustas koostööd Eesti Koolispordi Liiduga

Meil on hea meel teatada, et Terminal on asunud toetama Eesti Koolispordi Liitu kolmes neile väga olulises ja edasiviivas segmendis.

EKSL korraldab üritusi üle Eesti, mis nõuab suurel hulgal kilomeetrite läbimist sõltumata ilmastikust või aastaajast. Alates 2023. aastast on Terminal EKSL-i kütusepartner, et kõik nende tublid projektijuhid jõuaksid korraldama ja avama kõiki võimalikke koolispordi üritusi.

Samuti toetab Terminal peagi ilmuva raamatu “Õnnelik Spordilaps” väljaandmist — esimene Eestis ilmuv raamat, mis suunatud lapsevanematele, kelle lapsed tegelevad organiseeritud spordiga. Raamatus räägivad kaasa paljud Eesti rahva poolt armastatud endised tippsportlased, kes täna ise lapsevanemad, tänaste sportlaste vanemad, hinnatud laste treenerid ja kehalise kasvatuse õpetajad.

Lisaks sai Terminalist legendaarse koolilaste teatejooksu “Tähelepanu START! Terminal” uus nimisponsor. Võistlussari, mis sai alguse juba aastal 1957. aastal, on pärast kaheaastast pausi taas jätkamas. Võistlussari täieneb tavapärastele eeljooksudele, poolfinaalidele ja finaalile nüüd ka virtuaalse väljakutse ehk Terminal Challenge ja Terminal Vägilase väljakuulutamisega. “Tähelepanu START! Terminal” finaali pääsenud kolmele parimale võistkonnale paneb Terminal välja ka rahalised auhinnad.

Pildil Eesti Koolispordi Liidu peasekretär Madis Pettai ja Terminali turundusjuht Kristjan Kirsimäe.