Terminal alandas kütusehinda 5 senti liitri kohta.

Eraklient / Uudised / Terminal alandas kütusehinda 5 senti liitri kohta.

Terminal alandas mootoribensiini ja diislikütuse hinda -5 senti liitri kohta. Sellise hinnamuutuse tegi võimalikuks maailmaturuhindade täiendav langus, mis tõi sisseostuhinnad madalamale tasemele.

Uued hinnad kõikides jaamades on järgnevad – mootoribensiin 95 maksab 1,849 eurot ning bensiin 98 maksab langetuse järgselt 1,899 eurot liiter. Diislikütuse hind on 1,849 eurot liitri kohta.

“Näeme, et nafta maailmaturuhindades toimus rahunemine ning volatiilsus on vähenenud.  Hetkel liigub hind alla ning see tähendab soodsamat kütusehinda ka tarbijate jaoks, “ ütles Õigus.

Õigus lisas, et Terminali mootorikütuste jaemüügihinnad sõltuvad suuresti sisseostuhindadest ning maksudest, hinnakujundust ei mõjuta piirkondlik konkurents. Tarbija jaoks on hind sama igas teenindus- või automaatjaamas.

Terminal ei kauple Venemaa ega Valgevene diislikütuse ega mootoribensiiniga. Terminal on aastaid teinud kütuste maaletoomisel koostööd PKN Orlen Grupiga. Naftasaaduste ostuks on PKN Orlenil sõlmitud Euroopas ainulaadne leping Saudi naftahiiu Aramcoga.