Terminal avas Luunja jõesadamas automaatjaama!

Eraklient / Uudised / Terminal avas Luunja jõesadamas automaatjaama!

Terminal avas 30. aprilli õhtupoolikul Luunja automaatjaama. Pidulik avamine toimus üheskoos Luunja jõesadamas toimuva volbriöö üritusega, millega avati navigatsioonihooaeg. Avamisele tuldi kohale ka mööda Emajõge ning esimese tankimise Luunja jõesadama kail asuvast tankurist tegi Luunja Vabatahtlik Jõepääste.

Luunja automaatjaama avamisega võimaldab Terminal veesõidukite tankimist juba seitsmes asukohas.

„Luunja jõesadam ning selle ümbrus on viimaste aastate jooksul läbinud märkimisväärse uuenduskuuri ning tänu sellele on sadamaala atraktiivsus ning külastajate arv järjepidevas kasvus. Loodame, et koostöös kohaliku omavalitsusega planeeritud automaatjaam leiab kasutust nii paadiomanike, kohalike elanike kui ka piirkonna turistide poolt,“ kommenteeris Terminali tegevjuht Jörgen Õigus.

Sealhulgas kannab Luunja automaatjaam esimesena Tartumaal Terminali rebrändingu käigus uuenenud visuaalset identiteeti – varikatust ning tankureid ehib Terminali muster, mis on tuletatud Eesti igapäeva traditsioonidest ning väärtust kandvatest sümbolitest.

Luunja automaatjaam on tankimiseks avatud 24/7. Tankida on võimalik diislikütust ja mootoribensiini 98. Betoonkai serval asuv tankur on Emajõelt ligipääsetav seal liiklevatele veesõidukitele ning maismaal varjualuse all asetsev tankur sobib tankimiseks kõigile teistele mootorsõidukitele sh bussidele ja raskeveokitele.

Makseautomaadis saab tasuda pangakaardiga, Terminal krediitkaardiga ning sularahas. Samuti on klientidel võimalus kütuse eest tasumisel kasutada Cloudics mobiiliäppi.

Terminal tegi Emajõel väikelaevadele tankimise võimalikuks juba aastal 2015, kui avati Emajõe teenindusjaam Karlova sadama lähistel. Seejärel on avatud järgemööda sadamatanklad Saagal, Värskas, Vasknarvas, Piirissaarel ning Räpinas.

„Oleme üheks oma missiooniks seadnud alati olla kasulik ka kohalikule kogukonnale ning loodetavasti oleme veesõidukite tanklate projektidega Lõuna-Eestis andnud oma panuse tingimuste parandamisele Emajõe ja Peipsi- ning Lämmijärve piirkonnas liigeldes,“ lisas Terminali tegevjuht Jörgen Õigus.

Järgmine pidulik avamine toimub juba õige pea Jõgeval, kui seal avatakse Terminali teenindusjaam.