Elekter

wind-turbines-or-wind-mills-farm-in-the-field-at-s-2021-09-27-19-37-04-utc

Ainult roheline elekter!

Üleminek jätkusuutlikule ning tuleviku vaatavale transpordile ja elukorraldusele ei ole ilmselt veel pikalt kuigi mugav. Kui oled koos meiega sellel teekonnal, siis veel üks koht kus saame elu mugavamaks teha on kodune elekter.

Liitudes meie taastuvenergial põhineva börsipaketiga saad kogu eluks vajaliku elektrienergia mugavalt ühest kohast, ühe arvega. Töötame selle nimel, et osta kokku Eestis toodetud roheenergia (päike, tuul, vesi) otse tootjalt. Oleme võtnud eesmärgiks ka ise roheenergia taristusse panustada ja muutuda seeläbi CO2 neutraalseks.

Sõlmi leping

100% taastuvenergial põhinev börsipakettTee keskkonnateadlik valik ja vali taastuvenergial põhinev elektripakett!

green-energy-concept-with-wind-turbines-in-field-2021-08-31-01-09-43-utc

Roheenergia eTerminalist

eTerminali eesmärk on aidata kaasa jätkusuutlikule ja keskkonnasõbralikule tulevikule. Arendame Eesti mugavaimat elektriautode laadimisvõrgustiku, investeerime taastuvenergia taristusse ja ostame teistelt Eesti roheenergia tootjatelt elektrit.

Koduse elektri pakkumine on üks osa terviklahendusest mida soovime enda klientidele pakkuda. Sinu võidad igapäevases mugavuses, sest saad tarbitud energia alusel arve ühest kohast.

Võta ühendust

Roheenergia eelised

  • Hoiad loodust – Mida suurem on taastuvenergia osakaal seda vähem on vaja ekspluateerida taastumatuid loodusvarasid
  • Toetad taastuvenergia tootjaid – Nõudlus roheenergiale annab tootjatele kindluse investeerida
  • Näitad eeskuju – Eestis on üle 35 000 inimese valinud roheenergia paketi!
  • See on lihtne​ – Pärast paketi sõlmimist saad kogu vajaliku elektrienergia ühest kohast.

Millise päritoluga on Roheline Energia?

Taastuvenergia tootmiseks kasutatakse taastuvaid energiaallikaid. Meie puhul peamiselt päikese-, tuule- ja hüdroenergiat. Rohelise Energia toodame kas ise, ostame kokku kohalikelt tootjatelt või ostame börsilt (teistelt Euroopa elektritootjatelt).

Miks valida Roheline Energia?

Taastuvenergia kasutamisega mõjutad elektritootmise üldist arengut. Mida rohkem on Rohelise Energia kliente, seda suuremaks kasvab taastuvenergia osakaal elektritootmises ja seda vähem on vaja ekspluateerida taastumatuid loodusvarasid ning seda väiksem on elektritootmisega kaasneva süsihappegaasi (CO2) tootmine.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on börsipakett?

Börsipakettide hinnad kujunevad Põhjamaade energiabörsi turul, mis tähendab, et ainult lühiajaliselt võivad need fikseerinud pakettidest kallimad olla, kuid pikas perspektiivis on soodsamad. Börsipakettide hindu arvestatakse tundide kaupa ja igal tunnil on erinev hind, seepärast saate ka ise tarbimise planeerimisega igakuiseid elektriarveid mõjutada. Odavama hinnaga elekter on ajal, kui tarbimise vajadus on väiksem, näiteks öösiti. Kallima hinnaga elekter on enamasti enne ja pärast tööpäeva.

Mis on taastuvenergia tasu?

Taastuvenergia tasu on riigi määratud tasu, mille eesmärk on toetada taastuvenergia või tõhusa koostootmise režiimil elektrienergia tootmist Eestis. Kui oled valinud Rohelise Energia, maksad samuti taastuvenergia tasu nii nagu kõik teised võrguteenuse kasutajad. Taastuvenergia tasu arvutab ja avalikustab igaks aastaks põhivõrguettevõtja Elering.

Pakkujaid on palju, miks just eTerminal?

Tõsi, erinevaid koduse elektri pakkujaid on Eestis tõepoolest mitmeid ja ilmselt lisandub neid tulevikus veelgi. Meie peamine fookus on arendada Eesti parimat elektriautode laadimisvõrgustiku. Sellist kus me ka ise tahaksime enda autosid laadida. Küll aga ei taha me sõlmida suurel hulgal erinevaid lepinguid, erinevate energia pakkujatega. See ei ole mugav. Koduse elektri pakkumine võimaldab meil pakkuda klientidele mugavat terviklahendust. Sinu võidad igapäevases mugavuses ja aitad kaasa sellele, et liiguksime koos jätkusuutliku tuleviku poole.

Füüsilise isiku elektrilepingu tüüptingimused

Electric Terminal OÜ füüsilise isiku elektrilepingu tüüptingimused (PDF):

Lae alla

Juriidilise isiku elektrilepingu tüüptingimused

Electric Terminal OÜ juriidilise isiku elektrilepingu tüüptingimused (PDF):

Lae alla