Elektriauto laadijad

Leia sobiv elektriauto laadija!

Tegime just sulle sobiva elektriauto kodulaadija leidmise lihtsaks!

Telli elektriauto kodulaadija mugavalt e-poest! Kui vajad terviklahendust korteriühistule või äripinnale, saada enda kontaktandmed ja meie kliendihaldur aitab leida parima võimaliku lahenduse.

Leia sobiv kodulaadija Küsi pakkumist

Elektriauto kodulaadija eTerminalist!

Kodus laadida on soodsam!

Elektriauto pika eluea ja võimalikult madala kilomeetrihinna tagamiseks on kodulaadija mõistlik valik. Aitame leida just sinule sobiva lahenduse!

Töökindlad seadmed, kiire tarne

Hoiame kõiki pakutavaid kodulaadijaid laos. Oleme teinud sinu eest ära vajaliku eeltööd ja võtnud valikusse turvalised, töökindlad ja kuluefektiivsed mudelid.

Paindlikud makseviisid

Hetkel saab kodulaadijaid lisaks kohe välja ostmisele soetada ka järelmaksu abil. Võimalik, et tulevikus pakume ka seadme rentimise võimalust.

Kõik laadijad

laadija-koju

Elektriauto laadija koju või töökohale 3 sammuga:

  1. Leia sobiv laadija – oleme teinud sobiva laadija leidmise võimalikult lihtsaks. Kui sobiv seade leitud, telli mugavalt e-poest.
  2. Paigaldus – saame aidata leida kogenud paigaldajad ning saadame paigaldamiseks vajaliku tehnilise informatsiooni.
  3. Koolitus – õpetame tellitud kodulaadijat kasutama ja laadimisest maksimumi võtma.

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksab kodulaadija paigaldus?

Eeldame, et sind ei rahulda vastus, et see sõltub hoone asukohast ja elektrisüsteemist ja kohast kuhu laadija soovitakse paigaldada või kuhu seda saab paigaldada. Kuni 10m pikkuse kaabli paigaldamine, laadija paigaldamine seinale ja selle seadistamine maksab 350-400 eurot. Kõikvõimalikud lisatööd (kaevamised ja puurimised) maksavad 30-35 eurot tund. Kindlasti tasub enne töö tellimist spetsialistiga nõu pidada.