Liitusime Perekaardi programmiga

Eraklient / Uudised / Liitusime Perekaardi programmiga

AS Terminal liitus Eesti Lasterikaste Perede Liidu Perekaardi programmiga, et luua lisaväärtust ning paremaid tingimusi lasterikastele peredele. 

Perekaart on sooduskaart, mis on loodud Eesti lasterikastele peredele, kus on kasvamas kolm või enam last. Perekaardi kasutajana on võimalik luua lisaväärtust oma perele – külastada soodsamalt muuseume, teatreid ja teemaparke ning teha taskukohaseid sisseoste. Lasterikaste perede logistika võib vahel olla üsna väljakutsuv ning sealjuures kulutused kütusele märkimisväärsed.

Terminali automaat- ja teenindusjaamades on kehtiva Perekaardi omanikule mootorikütuste soodustus 5,2 s/l (kWh) ning loomulikult rakenduvad kõik teised lojaalsusprogrammi soodustused.

  • Perekaardi omanikuna logi sisse www.perekaart.ee lehel ning leia soodustuste alt Terminali automaat- ja teenindusjaamad.
  • Leia link, mille abil end Terminali kliendiks vormistada ning seejärel määratakse Sulle lubatud mootorikütuste soodustus 5,2 senti liitrilt/kWh Sinu ID-kaardile.
  • Terminali kliendile kehtivad veel mitmed pakkumised nagu näiteks iga viies kohv tasuta, autopesu teenused -10% ning igakuised kampaaniapakkumised maitsvatele einete. Külasta Terminali iseteenindusportaali, et näha rohkem: https://iseteenindus.terminaloil.ee/login ning kasuta iga ostu korral ID-kaarti, et saada osa kõigist pakkumistest ning koguda ostude pealt boonusraha.

Terminal – Meie perelt sinule!