Terminal reageeris nafta maailmaturuhindade jätkuvale alanemisele mootorikütuse hinnalangetusega!

Eraklient / Uudised / Terminal reageeris nafta maailmaturuhindade jätkuvale alanemisele mootorikütuse hinnalangetusega!

Kütuseettevõte Terminal on regageerinud koheselt maailmaturuhindade langusele ning alandas täna kell 09.30 täiendavalt bensiini ja diislikütuse hinda -5 senti liitri kohta.

Uus mootoribensiini 95 hind on 1,899 eurot ning bensiin 98 maksab langetuse järgselt 1,949 eurot liiter. Diislikütuse hind on 1,899 eurot liitri kohta.

“Terminalis sõltub mootorikütuse hind maailmaturuhinnast ning see tähendab seda, et turu langedes saame koheselt pakkuda soodsamat kütusehinda,“ ütles Õigus.

Õigus lisas, et Terminal on ettevõttena valinud suuna, kus kütuse hind on täpselt sama igas Eestimaa nurgas. „Meie kliendid saavad soetada mootorikütuseid sama hinnaga nii Tallinnas, kui Võrus. Lisaks on kõikidel inimestel võimalus reaalajas vaadata kehtivat kütusehinda Terminali kodulehel,“ ütles Õigus.

„Teeme ka tööd piirkondades, kuhu Terminal veel jõudnud pole, sest soovime kõikidele Eesti inimestele pakkuda sama kütuse hinda üle Eesti. Hetkel on välja kujunemas olukord, et piirkondades, kus Terminal Oili jaamasid veel ei ole, on hinnad tihtipeale kallimad,” ütles Terminal Oil tegevjuht Jörgen Õigus.

Terminal on kiiresti kasvav Eesti pere-ettevõte, mille kaks vedelkütuseterminali ning 32 teenindus- ja automaatjaama asuvad üle Eesti.

Terminal on avanud viimase kahe aastaga kaksteist uut teenindusjaama- ja automaatjaama ning ettevõte on alustamas uute jaamade ehitust Tallinn-Tartu keskpunktis Mäekülas, Maardus, Jõhvis, Jõgeval ja Karksi-Nuias.