Terminal Oil ning Võru jalgpalliklubi FC Helios alustasid koostööd

Eraklient / Uudised / Terminal Oil ning Võru jalgpalliklubi FC Helios alustasid koostööd

Terminal Oil avas 2020. aasta novembris autonoomse elektrivarustusega kaasaegse teenindusjaama Võru linnas ning Võrumaa suurima spordiklubi pöördumine koostööks viis võimaluseni anda panus kogukonna arengule. Klubi senine areng ning ambitsioonikad eesmärgid motiveerisid kütusefirmat koostööks. „Leidsime, et meil on ühised väärtused, toetame täna mitmeid aktiivseid spordiklubisid, panustades üheskoos noorte liikumisharrastustesse ning sportlike eeskujude kasvatamisse,“ kommenteeris Terminal Oil juhatuse liige Raido Raudsepp.

Vähenenud kulutused kütuste peale, mida ühel Eesti lõunapoolseimal klubil kulub palju, aitavad keskenduda olulisemale – sportlike eesmärkide saavutamisele.

Võru FC Helios tegevjuht Jaanus Vislapuu kommenteerib koostöö algust järgmiselt: „Meil on hea meel, et saame Terminaliga koostööd teha. Loodame, et meie kogukond kasutab edaspidi linna kaasaegseima ja uusima tankla teenuseid ning suudame nii olla Terminaliga teineteisele vastastikku kasulikud. Win-win on alati positiivne situatsioon ning usun, et hea koostöö annab mõlemale tuult tiibadesse jõudmaks kaugemate ja kõrgemate eesmärkideni.“

Pildil vasakul Võru FC Helios tegevjuht Jaanus Vislapuu, paremal Terminal Oil juhatuse liige Raido Raudsepp.