Terminal Oil Eesti Kütusepank langetas kõiki mootorikütuste hindasid 4 senti liitri kohta

Eraklient / Uudised / Terminal Oil Eesti Kütusepank langetas kõiki mootorikütuste hindasid 4 senti liitri kohta

Eesti Kütusepank Terminal Oil langetas täna hommikul kõiki mootorikütuste hindasid 4 sendi võrra liitri kohta. Hinnalangetus on tingitud viimastel päevadel toimunud suurest kütusehindade kukkumisest maailmaturul.

Diislikütuse hinda langetati kõikides Terminal Oil automaat- ja täisteenindusjaamades üle Eesti tasemele 1,199 eurot liitri eest.

Mootoribensiini 95 uus hind on 1,349 ning bensiin 98 maksab hinnalangetuse järgselt 1,399 eurot liiter.

Terminal Oil grupi juhatuse liige Raido Raudsepp andis mõista, et kui pandeemiaolukord maailmas lähiajal siiski oluliselt paremaks minemas ei ole, võivad turud olukorrale reageerida veelgi suurema langusega. „Euroopa on siirdumas kolmanda laine suunas ning see annab tunda kõigil turgudel üle maailma. Tarbijale on see loomulikult positiivne uudis ning langevad mootorikütuste hinnad keerulisel ajal on nii ettevõtetele kui majapidamistele pigem kergenduseks.“

Kodumaine pereettevõte Terminal Oil on Eesti suurimaid vedelkütuste hulgimüüjaid. Ettevõtte vedelkütuseterminalid asuvad nii Tallinnas kui Tartus ning tanklakett on lühikese ajaga kasvanud juba 25 tanklani. Lähiajal avatakse uued teenindusjaamad nii Tallinnas kui Narva-Jõesuus. Samuti on arendusjärgus uued teenindusjaamad Jõhvis, Tallinn-Tartu keskel Mäekülas ning automaattankla Uulus.