TERMINAL OIL avas Narva-Jõesuus uue teenindusjaama

Eraklient / Uudised / TERMINAL OIL avas Narva-Jõesuus uue teenindusjaama

Eesti pereettevõte Terminal Oil avas 29. aprillil, uue teenindusjaama kuurortlinnas Narva-Jõesuus.

Terminal Oili kliendid ja partnerid on juba pikemat aega oodanud ettevõtte laienemist Ida-Virumaale ja nüüd sai see teoks . “Narva –Jõesuu on meie jaoks märgilise tähendusega. Kohaliku omavalitsuse soov oli, et pärast COOP keskuse valmimist möödunud aastal tuleks selle kõrvale teenindusjaam. Siiani ei olnud suvituslinnas mingil põhjusel ühtegi tanklat,” rääkis Terminal Oili juhatuse liige Raido Raudsepp.

Terminal Oilil oli väga selge nägemus, milline peab tulevane Narva-Jõesuu teenindusjaam olema. Suveperioodil kasvab reeglina Narva-Jõesuu elanike arv 3-4 korda. Ida-Virumaa ning sealhulgas Narva-Jõesuu on viimastel aastatel korda saatnud palju investeeringuid ning viimase viie aasta areng on olnud märkimisväärne – tänaselgi päeval käivad Narva-Jõesuus mitmed teede ja tänavate parendustööd. Paljudel Idanaabri kodanikel on siinmail suvekodud, samuti leiab järjest enam eestlasi oma tee Narva-Jõesuu randa ning spaadesse. Siiani tuli Narva-Jõesuu elanikel sõita autot tankima kas Narva või Sillamäele.

Rauno Raudsepa sõnul tulevad Narva-Jõesuu teenindusjaamale lisaks tankimisvõimalustele mugavuspood, haagiserent, rehvirõhu mõõtmine ja autogaasi soetamine. Uues jaamas saab olema ka mõne istekohaga väike kohvik. “Nii kohalikele elanikule kui puhkajatele tekib nüüd uus väljund – õhtul välja jalutama minnes saab Terminal Oili teenindusjaamast soetada maitsva burgeri, wrapi või hot dogi, randa või parki jalutama minnes sooja kohvijoogi kätte haarata. Teenindusjaama valmimisega paranes mitme tänava välisilme ja rajati koostöös AS Narva Veega uued kommunikatsioonid. Kogu investeeringu suurus oli ligi 700 000 eurot ning kohalikule kogukonnale loodi juurde 6 uut töökohta.

Narva-Jõesuu teenindusjaam on avatud kütuse tankimisel ööpäevaringselt ning teenindusjaama osa on avatud iga päev 6-23.