hork-kohv-2023-kampaania-pilt
Hõrk kohv viib elumuutvale reisile!

Kujutle, et naudid parasjagu oma Robert Paulig Roastery valmistatud Koidiku või Hämariku kohvi, kui röstitud ubade lõhn tungib ninna ja mõte kannab kuskile kaugele ära. Kuskile võimsate mägede varju või hoopiski Kolumbia vihmametsa, eksootilisele kohviistanduste maale. Miks see ei võiks teoks saada?

Terminal pakub sulle elamusi – seda nii erakordselt hõrgu kohvi kui elumuutvate kogemuste näol. Koostöös Amazonas Reisidega viib Terminal elumuutvale reisile! Olgu öeldud, et Amazonas Reisid ei tähenda, et reisida tuleb tingimata Amazonasesse. Meelepärase sihtkoha võib võitja reiside ”menüüst” ise valida – Terminal annab selleks 5000 eurot reisikrediiti, mis loositakse välja kõigi kohvinautlejate vahel!

coffee23-kreeta
Kreeta
mägine ja põnev

Kreeta saar on oaas siinsamas Euroopas – helesinine vesi, rõõm- sad abivalmid kohalikud ja paljude vaimusilmas ilmselt muretu, „Mamma Mia“ filmist tuttava tun- dega koht. Tegelikult on Kreeta aga veel palju enamat, kui boheemlaslik saarepuhkus.

coffee23-prantsuse-guajaana
Prantsuse Guajaana
metsik ja troopiline

See tükike Euroopa Liidust on 90% ulatuses kaetud Amazonase vihmametsaga. Vaevalt poole- tunnise autosõidu kaugusel pea- linnast Cayenne’ist otsivad toitu kaimanid ning jaaguarid ja randadel käivad munemas merekilpkonnad.

Terminali püsikliendina pole loosis osalemiseks vaja teha muud, kui registreeri end kampaaniasse ning kohvi ostes valideeri oma ID-kaart. Loosis osaled iga kord, kui kohvi ostad – iga ostuga suurendad oma võiduvõimalusi!

Kui oled juba meie püsiklient, siis registreeri end kampaaniasse siin.

  Kui oled täiesti uus külaline, siis registreeri end püsikliendiks ja kampaanaiasse siin.

  Kaotada pole midagi, sest Robert Paulig Roastery kvaliteetkohv on nauding juba iseeneses – seda röstitakse käsitsi Soome vanimas, 30 aastat tegutsenud 9-liikmelises väikeröstikojas.

  Robert Paulig Roastery ja Terminal väärtustavad puhast loodust ja jätkusuutlikku mõtteviisi. Seetõttu saabki Terminalist osta just Robert Paulig Roastery kohvi, mis valmib vaid kontrollitud istandustest korjatud ubade ning mille röstimiseks kasutatakse biogaasi ja röstikojas kohapeal toodetud päikeseenergiat.

  Lase fantaasia valla ja ära sea endale piire! Missugune võiks olla sinu unistuste reis?

  coffee23-peruu
  Kontrastne
  Peruu
  Amazonase ja Andidega

  Unikaalne asukoht ekvaatori piiril ja Vaikse ookeani kaldal on kujundanud siia loodusliku keskkonna, millesarnast on kogu maailmast raske leida. Peruus on olemas nii suurlinnale omane kirev elu kui väiksed mägikülad, kust võib leida nii laamasid kui šamaane.

  AMP_8041
  Muretu
  Jamaica
  yaad no problem!

  Jamaica reisi saadab kohalik reggae-muusika. Siin sukeldu- takse kultuuri- ja ka merelainesse, seda viisil, mis kindlasti ei õnnestuks ilma kohapealsete sõpradeta. Sõbralikud ja abivalmis inimesed hõikavad igal nurgal „no problem!“ ning turistilõkse sellel reisil ei ole.

  Tutvu kampaania tingimustega lähemalt

  Tarbijamängu periood: 13.02.2023 – 10.04.2023. a.

  Auhind: 5000 € suurune krediit reisikorraldusettevõte Amazonas Reisid OÜ juures.

  Osalemise tingimused: auhinna loosimises osalemiseks osta perioodil 13.02.2023 – 10.04.2023
  Terminali teenindusjaamas kohvijooke(sh tee) ja registreeri ostu tehes püsikliendikaart. Mida rohkem jooke ostad, seda suurem võiduvõimalus. 1 kohvijook = 1 hääl.

  Loosimises osalemiseks tuleb anda nõusolek siin (juhul, kui oled juba Terminali püsikliendi programiga liitunud) ja täita ära vorm kontaktandmetega või registeerida end kliendiks siin (juhul, kui ei ole liitunud Terminali püsiklient programmiga).

  Osaleda saavad kõik kliendid, kes on liitunud Terminali püsikliendi programmiga ning registreerivad ostu tehes enda püsikliendikaardi. Kampaanias ei saa osaleda korraldaja töötajad ja kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud.

  Võitja loositakse välja 24.04.2023. Auhinna loosib juhuslikkuse alusel kõikide registreerunud isikute vahel korraldaja esindaja.

  Võitjaga võetakse ühendust telefoni või e-posti teel hiljemalt 3 tööpäeva jooksul alates loosimisest ning tema eesnimi/ärinimi avaldatakse Terminal Oil veebilehel ning Facebooki lehel.

  Võitja saab auhinna kätte Terminali peakontoris (Kärkna küla, Tartu vald, Tartumaa, 60513), kus tehakse turunduslikel eesmärkidel pilti ning filmitakse auhinna üleandmist.

  Auhinnakrediidi kasutamiseks peab võitja võtma ühendust reisikorraldajaga, kes organiseerib etteantud krediidi ulatuses reisi vabalt valitud sihtkohta.

  Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult hiljemalt 25.05.2023 meiliaadressile turundus@terminaloil.ee. Pretensioonid lahendatakse 15 kalendripäeva jooksul.

  Tarbijamängu korraldaja: AS Tartu Terminal, aadress Kärkna, Tartu vald, e-post info@terminaloil.ee, tel +372 749 248.
  Lisainfo: turundus@terminaloil.ee

  Kohvinauding algab siit
  Meie jaoks on kohv tähtis

  Meie jaoks on kohv tähtis ning soovime, et selle maitse jätaks meie külalistele unustamatu maitseelamuse. Hommiku alustamine ühe mõnusalt aurava kohviga, on paljudel inimestel lahutamatu osa nende rutiinist ning seda mustrit rikkudes võib terve päev olla vale tundega.

  Oleme südames kohvinautlejad ja soovime seda tunnet edasi anda ka meie tuhandetele külalistele, kes asutavad teenindusjaama uksest sisse. Üks kohv, mis on valmib hoole ja armastusega röstitud ubadest, võib muuta terve sinu päeva rõõmsaks ja heatujuliseks.

  Need oad on röstitud Tolkkieni mereäärsel maastikul kaheksa inimese poolt. Just, lugesid õigesti Terminali kohvioad valmivad kõigest kaheksa kohvispetsialisti käe all. Nende inimeste südameasjaks on päästa valla ca 1000 meetri kõrguselt pärineva kohviubade maitsespekter, mis annavad sulle
  tunde nagu oleksid külastanud Guatemalat või Keenia kõrgustikke.

  See suurepärane maitseelamus pärineb Soome vanimast väikeröstikojast Robert Paulig Roastery, kus valmistatakse unikaalseid kohvimaitseid kvaliteediteadlikele klientidele. Tegemist on 2019. a parima Soome väikeröstikojaga ning nüüd on nende röstitud oad Terminali teenindusjaamades.

  Robert Paulig Roastery jaoks on tähtis ka nende ökoloogiline jalajälg ning vastutus tähendab konkreetseid tegusid.

  Röstime 100% tõen­datult jätkusuutlikku kohvi (2017)
  Röstime kohvi päikeseenergia abil (2018)
  Röstimismasinaid köetakse biogaasiga (2018)
  Läksime üle taaskasuta­tavatele pakkematerjali­dele (2020)
  Meie röstikojal on CarbonNeutral® Roastery sertifikaat (2021)
  paulig
  Röstimine Robert Paulig Roastery röstikojas
  Meie külaliste jaoks töötasime välja kaks täiesti unikaalset maitsesegu KOIDIK & HÄMARIK.
  koidik-est

  Ühe kauni koidiku juurde kuuluvad vaikusest kostuvad loodushääled, esimeste päikesekiirte malbe paitus ja loomulikult üks mõnus kohv, mille täidlane ja mahe pähkline järelmaitse äratavad meeled ning annavad Su päevale mõnusa alguse.

  hamarik-est

  Oled ju nautinud neid videvikke, kus loojuv päike maalib silmapiiril taevasse külluslikke värve? See loob teatava meeldiva harmoonia ja ülemineku peagi saabuva ööga. Nagu ka see tasakaalus kohvisegu, millest valminud kohviga koos öhe suundud ning mis oma tumeda šokolaadi varjundiga sobib õhtutesse suurepäraselt.

  Tule astu läbi meie teenindusjaamast ning proovi uusi maitseid.

  Kui soovid olla kursis kõige põnevaga, mis Terminalis toimub, siis registreeri end kliendiks siin.

  PS! Püsikliendile on iga 5. kohv tasuta.