Ennekuulmatu! Eesti pereettevõte Terminal Oil langetas püsikliendile Mustakivi teenindusjaamas kütusehinda -10 senti liitri kohta.

Eraklient / Uudised / Ennekuulmatu! Eesti pereettevõte Terminal Oil langetas püsikliendile Mustakivi teenindusjaamas kütusehinda -10 senti liitri kohta.

Eesti kütusepank Terminal Oil avas Tallinnas Osmussaare 15 kaasaegse teenindusjaama ning langetas püsiklientidele bensiini ja diislikütuse hinda vast valminud teenindusjaamas -10 senti liitri kohta.

Püsikliendile on mootoribensiini 95 uus hind 1,339 € ning bensiin 98 maksab soodustuse järgselt 1,389 € liiter. Diiselkütuse hind on 1,129 € liitri eest.

Teenindusjaamas saab tankida erinevaid mootorikütuseid, laadida elektriautot, kasutada automaatpesulat, nautida hõrku kohvi, premium-veiselihaga burgereid ja palju muud.

Ehitati ka kohvik, kus saab nautida värskest toorainest valmistatud suppe, praade ja magustoite. Kohvik on avatud E-N 10.00 – 20.00 ja R-P 10.00 – 22.00.

Teenindusjaamas on ka TERMINAL MARKET, mis pakub klientidele esmavajalike toidukaupu alustades piimast ja lõpetades lastesmuutidega.

“Tallinnas esimese täisteenindusjaama avamisega täitsime lubaduse, kui ütlesime, et toome pealinna soodsamad kütusehinnad ja kõrgetasemelise teeninduskultuuri. Mustakivis teenindusjaama avamine on alles esimene etapp meie pikaajalises strateegias Tallinna turul”, ütles Terminal Oili juhatuse liige Raido Raudsepp.

Terminal Oil on kiirelt kasvav ettevõtte, kelle 2 vedelkütuseterminali ning 27 teenindus- ja automaatjaama asuvad üle Eesti. Terminal Oil avas eelmine nädal uue automaatjaama Uulus ning ettevõte on alustanud uute jaamade arendusega Tallinn-Tartu mnt Mäekülas, Jõhvis ja Jõgeval.