Eesti pereettevõte Terminal Oil reageeris maailmaturu naftahindade muutustele kohese kütusehinna langetusega!

Eraklient / Uudised / Eesti pereettevõte Terminal Oil reageeris maailmaturu naftahindade muutustele kohese kütusehinna langetusega!

Eesti kütusepank Terminal Oil alandas bensiini ja diislikütuse hinda -3,2 senti liitri kohta. 

Uus mootoribensiini 95 hind on 1,547 € ning bensiin 98 maksab langetuse järgselt 1,597 € liiter. Diislikütuse hind on 1,347 € liitri eest.

Hinnalangetus on tingitud maailmaturu naftahindade langusest, mis võimaldab ettevõttel pakkuda klientidele soodsamat kütusehinda.

“Meie eesmärk on pakkuda klientidele võimalikult kvaliteetset teenust ning üks osa sellest on kiire reageerimine maailmaturu naftahindade langusele, mis väljendub madalamates kütusehindades tarbijatele. Kaupade roteerumise lõpp seoses talvistele kütustele üleminekuga andis meile võimaluse reageerida reedestele sündmustele maailmaturul juba täna”, ütles Terminal Oili tegevjuht Jörgen Õigus.

Terminal Oil on kiirelt kasvav ettevõtte, kelle 2 vedelkütuseterminali ning 29 teenindus- ja automaatjaama asuvad üle Eesti. Terminal Oil avas eelmine kuu teenindusjaama Kaarma külas, Väike-Maarjas ning ettevõte on alustanud uute jaamade arendusega Tallinn-Tartu mnt Mäekülas, Jõhvis ja Jõgeval