Eesti pereettevõte Terminal Oil langetas täna mootoribensiinide hinda 5 senti liitri kohta

Eraklient / Uudised / Eesti pereettevõte Terminal Oil langetas täna mootoribensiinide hinda 5 senti liitri kohta

Hinnalangetus on tingitud mootoribensiini tarbimise suurest kasvust Eestis, kuna viimastel päevadel on olnud ilusad kevadilmad, mis on inimesed rohkem liikuma pannud.

Mootoribensiini 95 uus hind on 1,299 eurot ning bensiin 98 maksab hinnalangetuse järgselt 1,349 eurot liiter. Diiselkütuse hind jäi tasemele 1,199 eurot liitri eest.

Terminal Oili eesmärk on pakkuda enda klientidele kõrgeimat kvaliteeti taskukohase hinnaga. “Pöörame väga suurt rõhku meie teenindusjaamade välimusele, toidu ja kohvi kvaliteedile ning kütusehinnale. Tegemist on viimaste kuude soodsaimate mootoribensiini hindadega Eestis”, ütles Terminal Oili juhatuse liige Raido Raudsepp.

Terminal Oil on kiirelt kasvav ettevõtte, kelle 2 vedelkütusterminali ning 27 teenindus- ja automaatjaama asuvad üle Eesti. Terminal Oil avas eelmine kuu uue teenindusjaama Narva-Jõesuus, lähiaval on uksed avamas uus teenindusjaam Tallinnas ning ettevõte on alustanud uute jaamade arendusega Tallinn-Tartu mnt Mäekülas, Jõhvis, Jõgeval ning Uulus, kuhu tuleb automaattankla.