Eesti kütusepank Terminal Oil langetas taas kütusehinda!

Eraklient / Uudised / Eesti kütusepank Terminal Oil langetas taas kütusehinda!

Eesti kütusepank Terminal Oil reageeris koheselt esmaspäevasele maailmaturuhindade langusele ja alandas taas bensiini ja diislikütuse hinda -5 senti liitri kohta.

Uus mootoribensiini 95 hind on 1,469 eurot ning bensiin 98 maksab langetuse järgselt 1,519 eurot liiter. Diislikütuse hind on 1,269 eurot liitri kohta.

“Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele ja partneritele kvaliteetset teenust ja praegusel sõituderohkel pühadeajal parimat võimalikku kütusehinda. Teeme kõvasti tööd ka piirkondades, kuhu me veel jõudnud pole, sest soovime kõikidele Eesti inimestele pakkuda sama kütusehinda üle Eesti. Hetkel on paraku välja kujunemas olukord, et piirkondades, kus Terminal Oili teenindusjaamasid veel ei ole, on hinnad tihtipeale kallimad” ütles Terminal Oili tegevjuht Jörgen Õigus.

Terminal Oil on kiiresti kasvav Eesti pere-ettevõtte, mille kaks vedelkütuseterminali ning 30 teenindus- ja automaatjaama asuvad üle Eesti. Terminal Oil avas käesoleval aastal seitse uut teenindusjaama ja ettevõte on alustamas uute jaamade ehitust Tallinn-Tartu keskpunktis Mäekülas, Maardus, Jõhvis, Jõgeval ja Karksi-Nuias.